28 Ocak 2012 Cumartesi

cinderella

 Aralık ayının son günü Maltepe Park Avm deydik...Bir fırsat sitesinden aldığım fırsat biletleri sayesinde Çağlar tiyatrosu ile tanıştık..İlk oyunumuz Bremen Mızıkacılarıydı.fena halde beğendik ..bu yüzden ikinci biletide aldık.. bu oyun kızların daha ilgisini çeken  cinderalla idi..gerçekten çok beğendiler..
 herşey bir yana oyuncuların sıcaklığı   ve samimiyeti sahneden taşıyor. oyun biter bitmez fotoğraf çektirmek için tekrar çıkıyorlar..oyun içinde ((bir sürü çocuk olunca doğal olarak)) sahneye fırlayan , ağlayan vb çocuklara çok profosyonelce ve samimiyetle doğaçlama yaparak müdahale ediyorlar.. yani ben bu tiyatrocu kardeşleri tuttum. beğendim tavsiye ederim.. çocuklarınızla güzel bir haftasonu için iyi bir alternatif.    sitesi    .http://www.caglarkulturmerkezi.com/
ancak söylemeden geçemeyeceğim bir şey var ki oda tiyatronun yeri..tamam ulaşım kolay fakat pek soğuk ...tiyatronun içi iyi ama bekleme salonu bir felaketti.. genede sağolsun arkadaşlar (ilk giden bizdik)  hemen ufoları çıkarıp bizi ısıttılar ama genede belirtmek te fayda var..

iyi seyirlerrrr

Hiç yorum yok: