29 Nisan 2012 Pazar

harikalar diyarı

 Ankara'nın kışı çok güzeldir her zaman söylerim...ancak baharıda başka bir tatlıdır parklarıyla...her zevke hitap eden bir çok değişik park var açıkçası..2 haftada bir gidilse bile baharı parklarda atlatabiliriz...

bizim kuzuların en sevdiği park burası sanırım...masal adası harika...ardından zamanınız ve gücünüz kaldıysa lunapark tarafına gidebilirsiniz...biz genelde masal adasının sonunda yorgun düşüyoruz.lunapark ta başka bir parka artık:))

  ee tabiii oraya giderken sakın fotoğraf makinanızı unutmayın...zira bizim her sene aynı yerlerde fotoğraflarımız var..çocukların gelişimlerini  bu fotolardan bile inceleyebiliriz:))büyük kuzum çok istedi ama guliverle fotoğraf çekinemedik bir türlü...hem bizim kuzu hem guliver aynı kareye sığamıyor maalesef..
minik balım kendi boyuna en yakın arkadaşı buldu sonunda...ve yakalayınca hiç bırakmadı...büyük kuzu artık büyümüş bayağı...pozlar değişmeye başlıyor sanki:)))

4 yorum:

medura dedi ki...

Maşallah, ne tatlı kızların var. Bir de ne güzel bir yermiş orası, İzmir'de hiç yok böyle bir şey. Çocuk olasım ve oraya gidesim geldi, o kadar canım çekti...

Gökce dedi ki...

ablam sen gel biz seni burda gezdiririz....biz ailecek misafir gezdirmee bayılırız...yolun düşerse her daim beklerim

Tokideki Ses dedi ki...

MERHABA CANIM İADEYİ ZİYARETE GELDİM AMA BU POSTUNUDA GÖRÜNCE İYİKİ GELMİŞİM DEDİM:)) ANKARALI BİR BLOGGER DAHA BULDUM DİYE HARİKALAR DİYARI AYNEN BİZDE DEVAMLI OLARAK GİTTİĞİMİZ YERDİR SİZİN ÇEKİNDİĞİNİZ O KARELERDE BİZİM ÇOCUKLARINDA BİR SÜRÜ RESİMLERİ VAR:))
KIZLARI ÖPERİM SEVGİLER

Gökce dedi ki...

aa ankarada mısın çok sevindim:)) evet harikalar diyarı gerçekten de harika...çok özel değilse hangi tokiden bu ses acaba:))